מילוי סומסום לדשא סינטטי במחירים הזולים ביותר, תבדקו אותנו.

 בהנהלת: נאיל גאבר 052-7008026


סומסום לדשא סינטטי

סומסום לדשא סינטטי

סומסום לדשא סינטטי, מצע או סומסום לדשא? מצע הוא החומר המועדף על ידי בעלי מקצוע, קבלנים וגננים לשימוש כתשתית לדשא סינטטי. לחומר תכונות אשר  מהוות יתרון משמעותי על פני השימוש בחול רגיל כתשתית להנחת דשא סינטטי . יש לסומסום משקל סיגולי נמוך ובנוסף הוא סופח מים . תכונה המעניקה לו יתרון כאשר מעלים בשאיבה  חומר מצע לריצוף משטחים חשופים בקומות עליונות (גינות גג ומרפסות פתוחות בפנטהאוזים. למצע, סומסום / סומסום לדשא  יתרונות נוספים ,..

מילוי סומסום מצע לדשא סינטטי

מצע סומסום לדשא סינטטי

מחירון שאיבת סומסום לדשא סינטטי:

בממוצע מחירי סומסום, חול, חצץ ומחצבים נוספים נעים בממוצע של 120- 200 ש"ח לטון, כולל עלות השאיבה. יחד עם זאת, כאמור, ישנם גורמים נוספים אשר ישפיעו על המחיר הסופי. להלן פירוט מחירים: 


עלות חומר לפי טון - כולל שאיבה: 

  • סומסום- 130 ש"ח
  • חול – 120 ש"ח 
  • חצץ - 120 ש"ח 
  • טוף - 150 ש"ח 
  • טיט - 150 ש"ח (קוב חומר)

 מחירון עבודות שאיבת חול וסומסום לשנת 2021

מחירי שאיבת חול ושאיבת סומסום לדשא סינטטי

 עלויות שאיבת חול וסומסום נקבעים על פי מספר פרמטרים לרבות מרחקי הנסיעה ותוואי השטח בו פועלים, סוג משאבת הסומסום הנדרשת, כמות ימי או שעות העבודה הנדרשים, כמות הסומסום שיש לשאוב וכמובן מרחק וגובה השאיבה אותה יש לבצע. על מנת לקבל הערכת מחיר מדויקת יש להתקשר לנותן שירות מומחה מענף שאיבות חול וסומסום , שיעריך באופן מדויק את אופי וכמות העבודה. יחד עם זאת, ישנם מחירים ממוצעים נהוגים בענף שאיבת חול וסומסום .להלן ריכוז מחירים ממוצעים שתאפשר לכם להתרשם מהעלויות הממוצעות הנהוגות בענף וכן מהעלויות הצפויות לכם.


למה לשכור מאיתנו משאבות סומסום - שאיבת סומסום לדשא סינטטי?
אנו מתמחים מזה שנים רבות בשאיבות חול וסומסום לדשא סינטטי, ובעלי ניסיון עשיר בתחום. ברשותנו צי משאבות מתקדם עם יכולות שאיבה של עד 50 קומות ומפעילים בעלי ניסיון עשיר ויכולות דיוק ופיזור גבוהות!


מילוי סומסום לריצוף \ מילוי סומסום לדשא סינטטי

לאחר בניית השלד וביצוע כל ההכנות לריצוף ניתן ליישם את הריצוף, לפני יישום הריצוף עלינו לחסות את הצנרת באמצעות חול או סומסום מעל גובה הצנרת, בעבר גובה זה היה בסביבות 10 ס״מ והיום בגלל ריבוי הצנרת הגובה בין 15-20 ס״מ, על גבי שכבה זאת ניישם מלט לבן ודבקים פולימרים להדבקת האריחים. בעבר המילוי נעשה באמצעות חול (חול דיונה או חול ים), בעקבות דילול משאב טבע זה עברו להשתמש בסומסום או ״סומסומית״ תלוי בגודל הגרגר .סומסום- בעצם אלו אבנים קטנות, תוצר של מחצבות ועל פי תקן יש להשתמש בגודל מקסימלי של 9.5 מ״מ, חשוב להדגיש בפני הרצף שאתם מעוניינים ב סומסומית עלותו יותר גבוה, גודלו קטן יותר .מה ההבדל בין סומסום לחול? אקוסטיקה- בגלל צפיפותו של החול בידודו יהיה טוב יותר, לכן במידה ואתם בונים שני מפלסים מומלץ להתייחס לנושא זה, ההמלצה ליישם על רצפת הבטון לפני הסומסום בידוד באמצעות לוחות או יריעות פוליאתילן, דרך אגב יריעות עם פצפצים המשמשות לחימום תת רצפתי יכולות לעזור להקטנת הרעשים. מזיקים - החסרון בחול שעלולים להיות בו טרמיטים היכולים להתפשט במבנה, לכן חשוב שהחול יהיה נקי. מומלץ לדרוש סומסום שטוף, לכלוכים בסומסום יכולים לשמש כחומר סופג דבר אשר גורם לאיבוד נוזלים מהיר ולהיחלשות הדבק, דבר אשר מורגש בשלב מאוחר יותר באריחים שזזים.


מצע סומסום לדשא סינטטי מחיר

רוצים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית? בכדי להתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית שיחזיק לשנים רבות ויספק לכם משטח איכותי, חשוב להתקין מצע של אבני סומסום באזור בו יותקן משטח הדשא הסינטטי. מצע סומסום לדשא סינטטי מחיר משתלם ניתן למצוא דרך יבואן. המחיר שיבואן למצעי סומסום ודשא סינטטי הוא משתלם ביותר והוא חוסך לכם את ההפרש בין המחיר של היבואן למחיר החנות.


סומסום לדשא סינטטי להתקנה על אדמה

היום אפשר להזמין סומסום לדשא סינטטי להתקנה על האדמה באופן עצמאי. לאחר שפיזרתם את הסומסום על האדמה, תוכלו להתקדם לשלב ההתקנה של מרבדי הדשא הסינטטי. חשוב לדעת כי לדשא הסינטטי האיכותי שנמכר היום בישראל יש יכולת ניקוז רבה ולכן הוא יעיל כמשטח לגינה גם בימי החורף לאחר הגשם. את מצע הסומסום תוכלו להזמין טלפונית ישירות מהחברה המייבאת את אבני הסומסום המיועדים לדשא סינטטי.


כמה שומשום לדשא סינטטי צריך להתקנה? 

אם אתם רוצים לדעת מה כמות השומשום לדשא סינטטי דרוש לגינה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לצוות חברת הכוכב ולקבל ייעוץ מקצועי בטלפון ובאותה הזדמנות תוכלו גם להזמין את מצע השומשום הנדרש לכם לצורך ההתקנה של מרבדי הדשא הסינטטי. הצוות המקצועי של חברת הכוכב כולל מומחים לייבוא והתקנה של דשא סינטטי מהסוגים המתקדמים ביותר היום והם ישמחו להתקין עבורכם כל דשא סינטטי בכל סדר גודל.


ייעוץ מקצועי וחומרי גלם לתכנון הדשא הסינטטי

בחיפוש אחר מצע סומסום לדשא סינטטי מחיר משתלם תוכלו למצוא דרך חברת הכוכב המייבאת את אבני הסומסום מהמפעלים המקצועיים ביותר. בנוסף, צוות החברה מייבא לישראל מרבדי דשא סינטטי מהדגמים הפופולריים ביותר כגון דגם נפוליאון, דגם דאלאס ודגם אוסקר הנחשבים לאיכותיים ביותר ומספקים לכם משטח איכותי לגינת הבית שיחזיק לשנים רבות בכל מצבי מזג האוויר כולל גשם, קרני שמש חזקות, חום ולחות גבוהים.


מצע סומסום לדשא סינטטי מחיר של חברת הכוכב 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת למצע סומסום איכותי לדשא סינטטי, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות חברת הכוכב יספק לכם את המחיר הטוב ביותר

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.