מצע גרוס לתשתית דשא סינטטי  במחיר משתלם!

מחפשים מצע גרוס לתשתית דשא סינטטי ? רוצים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית ? זקוקים לאספקת מצע גרוס לדשא ? שאיבת מצע גרוס לדשא סינטטי ? הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בשאיבת מצע סומסום/ חצץ לדשא סינטטי באיכות הטובה ביותר ובמחיר הזול ביותר בשוק! תבדקו אותנו!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/7

ע מ י ד ה   ב ל ו ח ו ת   ז מ נ י ם

הזמנה מהיום להיום, מענה 24/7

שירות ברמה הגבוהה ביותר

התחייבות למחיר הטוב ביותר

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו "ייעוץ חינם"

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם

 052-7008026


מצע גרוס לדשא סינטטי ? בכדי להתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית שיחזיק לשנים רבות ויספק לכם משטח איכותי, חשוב להתקין מצע של אבני סומסום באזור בו יותקן משטח הדשא הסינטטי. מצע סומסום לדשא סינטטי במחיר משתלם! לקבלת מידע נוסף מומלץ לחייג עכשיו לייעוץ חינם

מצע לדשא | מצע לדשא סינטטי | מצע לדשא מחיר

אספקה ישירה לקבלנים וללקוחות פרטיים - בלה סומסום לריצוף ותשתית באיכות גבוהה

בממוצע מחירי מצע סומסום לדשא סינטטי , חול, חצץ ומחצבים נוספים נעים בממוצע של 100- 150 ש"ח לטון, כולל עלות השאיבה. יחד עם זאת, כאמור, ישנם גורמים נוספים אשר ישפיעו על המחיר הסופי.

 מצע גרוס לדשא סינטטי :

  1. שאיבת חול מחצבה לדשא סינטטי

  2. שאיבת חמרה
  3. שאיבת מצע לדשא
  4. שאיבת סומסום
  5. שאיבת טוף
  6. שאיבת זיפזיף

אספקת חומרי מחצבה במחירים הטובים!

זקוקים לחול? סומסום? טיט? טוף? חצץ ועוד? הגעתם למקום הנכון! 

הזמנת סומסום תפזורת או משלוח בלות סומסום?

ניתן להזמין גם בלה סומסום אחת למשלוח. מחיר בלה מושפע גם ממחיר ההובלה אשר תלוי במיקום ובגודל ההזמנה. לברור פרטים נוספים כמויות ומחיר בלות סומסום כולל הובלה פנו אלינו בטלפון – 052-7008026 נשמח לעמוד לשירותכם :).
אספקת בלה סומסום לריצוף לקבלן, לגנן גם לפרטיים

אנו מתמחים באספקת חומרי תשתית, פיתוח, בנייה וגינון בתפזורת ובבלות. ניתן לשלב בהזמנת בלות שילוב של חמרה , טוף, חול, זיפזיף חומרי בהתאם לצורך. מצע הסומסום שאנו מספקים הוא סומסום נקי ואיכותי בעל משקל סגולי נמוך (מתאים למשאבות). סומסום מומלץ לשימוש כחומר תשתית לא רק לריצוף אלה גם להכנת תשתית לשבילי גינה או דשא סינטטי. הסומסום הוא אוורירי ולכן מאפשר למים לחלחל דרכו ובכך מונע הצטברות או עמידת מים. השימוש בסומסום ריצוף משפר משמעותית את יכולות הניקוז גם כחומר תשתית וגם כשר הוא משמש לריצוף בתהליכי בנייה. כאשר יש למנוע בכל מחיר הצטברות, או עמידת מים מתחת לחיפוי הריצוף. לצד בלה סומסום אנו מספקים לכם חומרי תשתית, בניין וגינון מגוונים. החל מאדמת חמרה, אדמה גננית, ועד , מצע לדשא סינטטי, סומסום לריצוף ועוד...

מצע לדשא

השכרת מהדק אדמה/ גפ'קה.

אצלנו תוכלו גם לקבל שירות מהדק אדמה גפ'קה מקצועי.


 התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם: 

בהנהלת: גאבר נאיל 052-7008026


מצע סומסום לדשא סינטטי

רוצים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית? בכדי להתקין דשא סינטטי בצורה מקצועית שיחזיק לשנים רבות ויספק לכם משטח איכותי, חשוב להתקין מצע של אבני סומסום באזור בו יותקן משטח הדשא הסינטטי. מצע סומסום לדשא סינטטי במחיר המשתלם ביותר

מצע סומסום לדשא סינטטי להתקנה על אדמה

היום אפשר להזמין סומסום לדשא סינטטי להתקנה על האדמה באופן עצמאי. לאחר שפיזרתם את הסומסום על האדמה, תוכלו להתקדם לשלב ההתקנה של מרבדי הדשא הסינטטי. חשוב לדעת כי לדשא הסינטטי האיכותי שנמכר היום בישראל יש יכולת ניקוז רבה ולכן הוא יעיל כמשטח לגינה גם בימי החורף לאחר הגשם. את מצע הסומסום תוכלו להזמין טלפונית ישירות מהחברה המייבאת את אבני הסומסום המיועדים לדשא סינטטי.

כמה סומסום לדשא סינטטי צריך להתקנה?

אם אתם רוצים לדעת מה כמות הסומסום לדשא סינטטי דרוש לגינה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ולקבל ייעוץ מקצועי בטלפון ובאותה הזדמנות תוכלו גם להזמין את מצע סומסום הנדרש לכם לצורך ההתקנה של מרבדי הדשא הסינטטי

מצע סומסום לדשא סינטטי במחיר משתלם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת למצע סומסום איכותי לדשא סינטטי, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות חברת הכוכב יספק לכם את המחיר הטוב ביותר!


חישוב כמות שומשום לדשא סינטטי – כמה צריך? בהתקנה נכונה של דשא סינטטי, עלינו למלא חצץ סומסום בגובה של 5 ס"מ בממוצע. כל בלה של מצע חצץ תספק לנו כ-5 ס"מ גובה בממוצע לשטח של כ-10 מ"ר. כלומר, לגינה של 50 מ"ר נצטרך כ-5 בלות בממוצע. חשוב לציין כי מדובר בכמות המינימלית הנדרשת וכי ניתן למלא שכבה עבה יותר במקרה הצורך. יש לקחת בחשבון כי במקרים ששטח הגינה אינו ישר יכול להיווצר מצב כי נצטרך כמות נוספת מעבר למינימום הנדרש.