שירותי שאיבת חול וסומסום בדרום

חייגו עכשיו 052-7008026


זקוקים לשירות משאבות סומסום בדרום ? מחפשים שואב סומסום בדרום? הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בשאיבת חול וסומסום בדרום לפרויקטים של בניה בכל סדר גודל. לטובת חברות קבלניות, יזמים, רשויות מקומיות ופרטים, אנו מציעים גם שירות של השכרת משאבות סומסום בדרום מתקדמת וחדישה כולל מפעיל מקצועי לפי התקשרות יומית!
לחילופין, ניתן גם לשכור משאבות סומסום לפי נפח קוב

משאבות סומסום בדרום - משאבות סומסום דרום

מחפשים משאבות סומסום בדרום ?


זקוקים לשירות משאבות סומסום דרום הארץ הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בשאיבות חול וסומסום בדרום לפרויקטים של בניה בכל סדר גודל. לטובת חברות קבלניות, יזמים, רשויות מקומיות ופרטיים, אנו מציעים גם שירות של השכרת משאבות סומסום מתקדמת וחדישה כולל מפעיל מקצועי לפי התקשרות יומית!
לחילופין, ניתן גם לשכור משאבות סומסום בדרום לפי נפח קוב שאיבה.


למה לשכור מאיתנו משאבות סומסום? שאיבת סומסום בדרום?
אנו מתמחים מזה שנים רבות בשאיבת סומסום וחול בדרום, ובעלי ניסיון עשיר בתחום. ברשותנו צי משאבות מתקדם עם יכולות שאיבה של עד 50 קומות ומפעילים בעלי ניסיון עשיר ויכולות דיוק ופיזור גבוהות!


10% הנחה משאבות סומסום בדרם

היכן אנו פועלים?
אנו מספקים מזה שנים רבות חומרי מחצבה ושירותי שאיבת חול וסומסום ברחבי הארץ

אספקת כל חומרי המחצבה לאתר הבניה:
חול | חול ים | זיפזיף | חול למילוי | חול מחצבה | סומסום| סומסום שטוף | טיט | טוף | חצץ | חמרה | ועוד..


מחיר השכרת משאבות סומסום:


עלות השכרת משאבת סומסום בדרום מתחלקת למספר גורמים לרבות סוג חומר המחצבה שיש לשאוב, מיקום העבודה, נוחות הגישה, גובה הקומה אליה יש לשאוב, כמות חומר המחצבה שיש לשאוב, האם מדובר על עבודה לפי יומית או לפי קוב וכן אם מדובר על מחיר לשאיבה בלבד או לשאיבה בתוספת אספקת חומר המחצבה הנדרש. לקבלת מידע נוסף מומלץ לחייג עכשיו לשיחת ייעוץ חינם

שירות משאבות סומסום בדרום ? אנו מחויבים להעניק שירות מנצח במחיר ללא תחרות! 24/7 | נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את שירות משאבות סומסום בדרום במחיר משתלם והיעיל והמקצועי ביותר לפרויקט שלכם!


  1. משאבות סומסום - שאיבת סומסום בדרום לגובה רב -  אנו מביאים ניסיון רב בתחום מעבודה במספר פרויקטים רחב ומגוון בהם סיפקנו מענה מקצועי בתחום.
  2. פיזור מדויק ואחיד של כל החומר לפי דרישת הלקוח - עבודת השאיבה אינה מסתיימת בהבאת החומרים למקום הנכון, אנו מבטיחים מקצועיות ופיזור מדויק של של החומר ללא טעויות ואתם נהנים מהניסיון שלנו בהשגת התוצאות הטובות יותר באתר הבנייה שלכם.
  3. אספקה והובלה של חומרי מחצבה - בנוסף לשירותי השאיבה וסל השירותים הרחב שהחברה מציעה בתחום התשתיות, הבנייה, ההריסה ופינוי הפסולת תוכלו להיעזר בנו גם להובלה ואספקת חומרי מחצבה לכל אתר שבו אתם צריכים את החומרים, בגמישות מרבית לפי לוח הזמנים שלכם.
  4. אספקה ופריסה של יריעות אקוסטיות - נשמח לסייע בשירות זה ולהתקין את היריעות המותאמות והאיכותיות ביותר עבור העבודה
  5. מגיעים לכל מקום - אנו מבצעים את עבודת משאבות סומסום בכל מקום ומגיעים גם למקומות קשים במיוחד לגישה עבור שאיבת סומסום, ושאיבת כל סוגי חומרי הגלם אחרים : שאיבת חול, טיט, טוף, חמרה ועוד.
  6. עבודה עם צי רכבים חדש ושימוש בציוד המקצועי המוביל מסוגו בתחום שאיבת חול וסומסום, 
  7. שאיבה גם בבתים פרטיים ומוסדות ציבור

משאבות סומסום במרכז

משאבות סומסום בצפון

משאבות סומסום בדרום


משאבות סומסום בדרום