בהנהלת: נאיל גאבר 052-700-8026

שירותי שאיבת חול בצפון ? שירות מנצח במחיר ללא תחרות! 24/7 | נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם שירות שאיבת חול בצפון במחיר משתלם ביותר לפרויקט שלכם!


שירותי שאיבת חול מקצועיים בדרום: של עד גובה 50 קומות! מחירים הטובים!

מחפשים שאיבת חול בצפון?שירותי שאיבת חול לרוב מתומחרים על פי מפתח של טון חומר, כאשר המחיר כולל שילוב של חומר + שאיבתו ופיזורו באתר הבניה על פי מיקומים וקומות על פי הצורך. כמובן שניתן במקרים מסוימים לפרק ולהפריד בין השניים על פי הצורך ולהזמין קבלן שאיבות סומסום רק למרכיב ביצוע העבודה. גורמים שונים המשפיעים על המחיר הסופי הינם מיקום גיאוגראפי של מקום  – קרי המרחק של אתר העבודה מהמחצבה הקרובה ביותר, וכן מורכבות הפיזור, מספר הקומות וכמות החומר. 

מחירון שאיבת חול בצפון:

בממוצע מחירי סומסום לריצוף בצפון , חול, חצץ ומחצבים נוספים נעים בממוצע של 1120- 200 ש"ח לטון, כולל עלות השאיבה. יחד עם זאת, כאמור, ישנם גורמים נוספים אשר ישפיעו על המחיר הסופי. להלן פירוט מחירים: 

עלות טון לפי חומר : 

  • סומסום- 135 ש"ח

  • חול– 120 ש"ח 

  • חצץ - 120 ש"ח 

  • טוף - 180 ש"ח 
  • טיט - 215 ש"ח (קוב חומר)

שאיבת חול במחיר משתלם

מחירון ממוצע לשאיבת חול בצפון

שירותי שאיבת חול לרוב מתומחרים על פי מפתח של טון חומר, כאשר המחיר כולל שילוב של חומר + שאיבתו ופיזורו באתר הבניה על פי מיקומים וקומות על פי הצורך. כמובן שניתן במקרים מסוימים לפרק ולהפריד בין השניים על פי הצורך ולהזמין קבלן שאיבות סומסום רק למרכיב ביצוע העבודה. גורמים שונים המשפיעים על המחיר הסופי הינם מיקום גיאוגראפי של מקום  – קרי המרחק של אתר העבודה מהמחצבה הקרובה ביותר, וכן מורכבות הפיזור, מספר הקומות וכמות החומר. 

שאיבת חול וסומסום

שאיבת חול וסומסום לגובה רב -  אחרי מגוון רחב של פרויקטים שביצענו, אנחנו מגיעים לשטח העבודה עם ניסיון רב ושיטות עבודה מקצועיות הכוללות שאיבות חול וסומסום בבנייני מגורים, מגדלים בגובה רב ובאתרים שונים ומורכבים. אנו מגיעים לכל מקום גם במקומות קשים ומאתגרים במיוחד.


שירותי שאיבת חול לרוב מתומחרים על פי מפתח של טון חומר, כאשר המחיר כולל שילוב של חומר + שאיבתו ופיזורו באתר הבניה על פי מיקומים וקומות על פי הצורך. כמובן שניתן במקרים מסוימים לפרק ולהפריד בין השניים על פי הצורך ולהזמין קבלן שאיבות חול רק למרכיב ביצוע העבודה. גורמים שונים המשפיעים על המחיר הסופי הינם מיקום גיאוגראפי של מקום אספקת החול – קרי המרחק של אתר העבודה מהמחצבה הקרובה ביותר, וכן מורכבות הפיזור, מספר הקומות וכמות החומר.

כאמור מחירי שאיבת חול וחצץ משתנים בהתאם למספר גורמים לרבות מרחק אתר הבניה ממקום חציבת החול, הסומסום, הטיט, החמרה, הטוף וכיוצא בכך. אך באופן כללי ביותר מחיר טון חומר פלוס הספקתו במשאבה נע בין 120-170 ₪ לטון תלוי הגורמים הנ"ל ובראשם המרחק מהמחצבה עד אתר הבניה. עלות טון לפי חומר: – חול- 120 ש"ח– סומסום – 120 ש"ח – חצץ – 120 ש"ח – טיט  (מתומחר לפי קוב חומר) – 150 ש"ח – טוף- 150 ש"ח מחירים אלה הם מפתח לעלות אספקת החומר ושאיבתו עד קומה 5. על כל קומה נוספת של שאיבה יש להוסיף עלות נוספת של 10 ש"ח לטון. יש עלות מינימום של 2500 ₪ לפתיחת משאבה עבור עבודות קטנות. להזמנת כמויות קטנות, מומלץ לפנות הסמוכה למקום הפרויקט. ניתן להזמין משאבות סומסום על פי יומית